Constanta

ct-1.jpgct-2.jpgct-4.jpgct-3.jpg

Constanta je jedno z největších měst v Rumunsku. Je důležitým kulturním a hospodářským centrem, stojí za prozkoumání pro své archeologické poklady a atmosféru starého centra města. Jeho historické památky, antické ruiny, Grand Casino, muzea a obchody a blízkost plážových letovisek, dělá z města ústřední bod černomořského pobřeží cestovního ruchu.Open-air restaurace, noční kluby a kabarety nabízejí širokou škálu zábavy. Mezi zajímavosti v okolí patří tradiční vesnice, vinice, antické památky a delta Dunaje, nejzachovalejší delta v Evropě.

Najít Váš hotel

Ibis Constanta

Ibis Constanta
V historickém a kulturním centru Konstance, přímo na břehu Černého moře, naproti pláži Modern, pouhých 500 m od proslulého kasina (Cazinou din Constanta), historické budovy, doslova erbovní pro...
Od 29 EUR

další destinace

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.