Szeged

Szeged2.jpgSzeged3.jpgSzeged.jpg

Szeged se nachází v blízkosti jižní hranice Maďarska na obou březích řeky Tisy. Szeged je kulturním a hospodářským centrem jihovýchodního Maďarska a prosperující univerzitní město, také známé pro své open-air divadla.V centru města se nachází středověká věž sv. Demetriuse a majestátní dvojče věže Votivního kostela. Tento chrám byl postaven v prvních desetiletích minulého století na památku obrození města po ničivé povodni na řece Tise v roce 1879. Szeged je někdy nazýván Město slunce, protože je tam v průměru 2000 hodin slunečního svitu ročně.

Najít Váš hotel

Hotel Novotel Szeged

Hotel Novotel Szeged
Hotel Novotel Szeged se nachází na jednom z nejkrásnějších míst města Szeged. Hotel s centrálním umístěním je na břehu řeky Tisza, na pár minut pěšky od centra a segedínské katedrály.
Od 46 EUR

další destinace

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.