Győr

Gyor2.jpgGyor4.jpgGyor3.jpgGyor.jpg

Győr, toto město hýřící barvami se nachází na půli cesty mezi Vídní a Budapeští, hostí širokou škálu architektonických, kulturních a přírodních pokladů. Győr je po Budapešti druhým nejbohatším městem v Maďarsku, co se historických budov týče. Město získalo evropské ocenění pro ochranu historických budov díky rekonstrukci barokního centra města. Kostely, paláce, muzea, charakteristické rohové balkony a úzké uličky, to vše vyvolává opravdový historický nádech. Győr je také označován jako město vod, protože leží na břehu řeky Moson-Dunaj, hned u soutoku řek Rába a Rábca.

Najít Váš hotel

Hotel Ibis Győr

Hotel Ibis Győr
Vítáme vás v našem hotelu IBIS Győr, ať už přijíždíte s cílem rodinné rekreace anebo za obchodním účelem. Hotel se nachází v centru města Győr, takže lehkou procházkou se dostanete do barokního...
Od 37 EUR

další destinace

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.