ZOO Olomouc na Svatém Kopečku

ZOO Olomouc na Svatém Kopečku

ZOO Olomouc na Svatém Kopečku

Víte, kde si dát bacha na makaky, aby vám nečmajzli mobil? Kde roste jedno z největších středoevropských safari? Kde si zvířata prohlédnete i z výšky 30 metrů? To všechno a ještě mnohem více zažijete v Zoologické zahradě Olomouc. Vypravit do ní se můžete též z hotelu Ibis, byť je to od něj pár kilometrů cesty.
Odměnou za zhruba 20 minut dlouhou jízdu autem, či o něco delší projížďku autobusem městské hromadné dopravy vám však bude řada nevšedních zážitků a setkání s faunou celého světa. A zvláště vaše ratolesti budou naprosto nadšené.

Dětem vstup nakázán

Především pro ně totiž Zoo Olomouc na Svatém Kopečku, umístěná do stínu hustých lesů na okraji Nízkého Jeseníku, nabízí nespočet atrakcí a lákadel. Kromě velkého dětského hřiště to je také parádní lanové centrum, v němž stráví klidně celé odpoledne. Na ubytování v Olomouci si ponechají ty nejkrásnější vzpomínky.
To dřívější výletní mašinka, která vypomohla, když bolely nožičky, se přeměnila v safari vláček projíždějící nově budovaným areálem safari. Celkově obsáhne pětici velkoryse koncipovaných výběhů, zaměřených na živočichy jednotlivých světadílů.

Hotel Ibis vás zve za ibisem skalním

Kromě klasických obyvatel zoologických zahrad, jako jsou lvi, tygři, žirafy či opice, ukrývá olomoucká zoo též několik překvapení. Patří k nim rozhledna s pěkným výhledem na hanáckou metropoli i klášter na Svatém Kopečku, nadzemní stezka nad výběhem rysa karpatského či volný průchod údolím makaků.
Ať se ubytujete v hotelu Ibis Olomouc kdykoliv, nic nebrání vaší návštěvě zoo Olomouc. Otevřena je totiž po celý rok, vždy alespoň do 16 hodin. Nabídku doplňuje pestré občerstvení, prodej suvenýrů a časté speciální programy, akce a soutěže.

Informace o události:

Darwinova 222/29, 779 00 Olomouc

http://www.zoo-olomouc.cz/

další události v okolí

Praha
Karlův most

Karlův most

Zjistit více
Ostrava
Forum Nová Karolína

Forum Nová Karolína

Zjistit více
Praha
Obchodní dům Palladium

Obchodní dům Palladium

Zjistit více
Praha
Obchodní centrum Nový Smíchov

Obchodní centrum Nový Smíchov

Zjistit více

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.