Restaurace Drápal

Restaurace Drápal

Restaurace Drápal, voňavá lahůdka v Olomouci

To nejlepší plzeňské pivo v hanácké metropoli? A proč ne – zvláště, když si ho necháte natočit ve vyhlášené restauraci Drápal, která již přes dvacet let spojuje bohatou historii českého pivovarnictví s moderním životním stylem. Pojďte ochutnat také, od hotelu Ibis Olomouc je vzdálena pouhých deset minut chůze.

Restaurace Drápal svým originálním, příjemným prostředím, jedinečnou atmosférou a chutným jídlem vzdává hold dlouhé tuzemské pivní tradici. Nikoliv náhodou je centrem zdejšího dění výčep, z něhož proudí vynikajíc ležák Pilsner Urquell. A zcela určitě se tady dobře cítí rozmanité skupiny hostů, veselými štamgasty počínaje a byznysmeny v kravatách konče.

Pilsner Urquell Original Restaurant se vším všudy

Vyzkoušejte během ubytování v Olomouci vyhlášené gastronomické zařízení Drápal a dejte si například nezapomenutelnou loštickou česnečku a pečeného moravského vrabce s červeným zelím. Dělají tady skvělé tataráky, vaří výtečný guláš Prazdroj a umí šťavnaté hovězí steaky. Výběr pokrmů i nápojů je zde široký jako pupek vytučněného jedlíka!

Součástí nekuřáckého Original Restaurantu Drápal je stejnojmenná restaurace pro 170 hostů, Drápalův lokál se stovkou míst k sezení a menší kavárna. V letních měsících navíc funguje i zahrádka. Otevřeno je denně od 10.30 do půlnoci, v neděli se zavírá o hodinu dříve.

Z hotelu Ibis Olomouc ve Wolkerově ulici sem dojdete pěšky – stačí sledovat tramvajové koleje směrem do centra a minout areál výstaviště Flora.

další události v okolí

Praha
Karlův most

Karlův most

Zjistit více
Ostrava
Forum Nová Karolína

Forum Nová Karolína

Zjistit více
Praha
Obchodní dům Palladium

Obchodní dům Palladium

Zjistit více
Praha
Obchodní centrum Nový Smíchov

Obchodní centrum Nový Smíchov

Zjistit více

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.