Aquapark Olomouc

Aquapark Olomouc

V horkém létě i během pošmourných podzimních dní přijde k chuti osvěžení v bazénu. V Aquaparku Olomouc můžete prožít klidně celý den, atrakcí a zábavy je tady totiž pro všechny vodomilné návštěvníky připraveno více než dost. Z olomouckého hotelu Ibis se sem dostanete snadno autem i městskou dopravou.

Akvapark v metropoli na řece Moravě je otevřený každodenně po celý rok, v letních měsících si lze navíc užít i jeho venkovní části. Nachází se v Zábavním parku Haná u Obchodního centra Haná na jihozápadním okraji města. Tedy v místech, kde se dálniční přivaděč mění v Brněnskou ulici, po níž je to jenom několik minut k hotelu Ibis Olomouc. Navíc tady končí tramvajové linky číslo 1, 4 a 6.

Vodní svět otevřený v létě, v zimě

Pýchou akvaparku v Olomouci je tobogán dlouhý 123 metrů. Jeho sjezd na nafukovacích duších se řadí mezi nejdelší u nás. Kromě něj si vychutnáte takové vychytávky jako turbo klouzačku s trychtýřem Spacebowl, speciální bazén se vzduchovou masáží, dvě vířivky nebo skluzavku Aquawide o šířce 3 metry.

Bazény, whirlpooly, brouzdaliště a další vodní prvky pro podobný areál povinné doplňuje celá řada služeb a relaxačních zařízení. Čeká na vás tepidarium, parní lázeň, několik saun, kurt na plážový volejbal či solária. Skvělé uvolnění nabízí pestrá paleta masáží a děti se vydovádí na pěkném hřišti nebo v hracím koutku. Samozřejmostí je rozsáhlá restaurace s chutnou a zdravou kuchyní.

další události v okolí

Praha
Karlův most

Karlův most

Zjistit více
Ostrava
Forum Nová Karolína

Forum Nová Karolína

Zjistit více
Praha
Obchodní dům Palladium

Obchodní dům Palladium

Zjistit více
Praha
Obchodní centrum Nový Smíchov

Obchodní centrum Nový Smíchov

Zjistit více

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.